JUNIORI-JUKURIT YHTEISTYÖHÖN HEADCOACH OY:N KANSSA

18.4.2023

 

Juniori-Jukurit ry on kehittyvä organisaatio, jonka tueksi haluamme kerätä johtamista varten tietoa, arvailujen sekä tarinoiden sijaan. Seuran kehittämiseen hyödynnämme HedCoach for sportsin tiedolla johtamisen konseptia. Seuran toimihenkilöille, pelaajien vanhemmille, seuran sidosryhmille sekä yhteistyökumppaneille suunnatulla yhteenkuuluvuustestillä kartoitamme kuinka osallistuvaa, tavoitteellista, yksimielistä ja tyytyväistä seuraväki Juniori-Jukureissa on.

Seurana haluamme osallistaa kaikkia mukaan seuran kehittämiseen. Haluamme lisätä meidän tietoisuuttaa päätöksentekoa varten, jotta pystymme määrittelemään seuran strategian tuleville kausille sekä keskittyä oikeiden asioiden kehittämiseen. Seuratoimijat ovat suuri voimavara, jonka hyödyntäminen on tärkeä osa kehittymistä.

Nyt on aika saada oma äänesi kuuluviin. Kyselyt lähetetään viikolla 16 kaikille, joiden yhteystiedot ovat ajan tasalla My Clubissa. Jokainen vastaa kyselyyn anonyymisti, vastaukset kohdennetaan rooleihin sekä ryhmiin / joukkueisiin, joissa vastaajat toimivat. HeadCoach ei säilytä henkilöiden tietoja.

 

Testiin osallistumalla voit vaikuttaa!


Lisätietoja:

Tuomas Anttonen
Juniori-Jukurit ry
Toiminnanjohtaja

tuomas.anttonen(at)juniori-jukurit.fi

044 986 2385