BAUER TEHOSTARTTI 2023 | ILMOITTAUDU MUKAAN

8.5.2023

 

Juniori-Jukurit järjestää syksyllä Bauer tehostartin U14 (2010 synt.), U13 (2011 synt.) sekä  U12 (2012 synt.). Leiri järjestetään Ikioma areenalla 31.7-3.8.2023. Leirille ovat tervetulleita myös kaikki Juniori-Jukureiden yhteistyöseurapelaajat, oman ikäryhmänsä mukaan. Myös muualta Suomesta ovat pelaajat tervetulleita leirille.

Leiri järjestetään päivän aikana klo 8-16 aikavälillä. Leiripäivien kesto määräytyy ryhmäkohtaisesti. Leirillä ryhmät käyvät jäällä 2 kertaa päivässä, jonka lisäksi järjestetään monipuolisia oheisharjoituksia.

Leirillä toimii valmentajina seuran henkilöstö, seuran ikäkausivalmentajat sekä apuohjaajina toimii seuran vanhemmat juniorit.

Leiripaikkoja on rajoitetusti. Muista ilmoittautua ajoissa.

 

RYHMÄT TEHOSTARTILLA

 

U14 (2010 syntyneet)

U13 (2011 syntyneet)

U12 (2012 syntyneet)

Leiriryhmät muodostetaan ilmoittautumisen jälkeen.

 

AIKATAULU JA LEIRIMAKSU

 

Leiri järjestetään: Ma-To 31.7 – 3.8.2023

Leirihinta: 160€ / lapsi ( sisaralennus 50% mukaan tulevilta sisaruksilta.)

Hinta pitää sisällään:

  • Harjoittelun ja ohjauksen
  • Lounaan joka päivä
  • Välipalan
  • Leiri T-paidan

Leiri laskutetaan My clubin kautta leirin jälkeen.

 

ILMOITTAUTUMINEN

Ilmoittautuminen tapahtuu google forms lomakkeen kautta. Muistakaa täyttää kaikki pyydetyt tiedot.

Ilmoittaudu mukaan täältä.

Leiri-ilmoittautuminen sulkeutuu 14.6.2023 jonka jälkeen ilmoittautuneille lähetetään tarkempi info leiristä. Mikäli 14.6. jälkeen peruutat leiripaikkasi ilman lääkärintodistusta, laskutetaan puolet leirimaksusta.

 

VAKUUTUS

Juniori-Jukurit ry ei ole vakuuttanut leiriläisiä. Jokaisella pelaajalla tulee olla jääkiekkoliiton vakuutuksellinen pelipassi hoidettuna ennen leirin alkua, tai oma vakuutusturva joka kattaa jääkiekon pelaamisen.

 

LISÄTIETOJA LEIRISTÄ

Joel Pasonen
Juniori-Jukurit ry – Junioripäällikkö
joel.pasonen@juniori-jukurit.fi
040 7548185