BAUER PELI- JA TAITOLEIRI 2023 | ILMOITTAUDU MUKAAN

8.5.2023

 

Juniori-Jukurit järjestää syksyllä Bauer peli- ja taitoleirin U11 (2013 synt.), U10 (2014 synt.), U9 (2015 synt.) pelaajille. Leiri järjestetään Mikkelin jäähalleissa 7.-9.8.2023.

 

Leirille ovat tervetulleita myös kaikki Juniori-Jukureiden yhteistyöseurapelaajat, oman ikäryhmänsä mukaan. Etelä-Savon alueella koulut alkavat ko. viikolla eri aikaan, joten on mahdollisuus valita myös kahden päivän leiri (ma-ti).

Leiri järjestetään päivän aikana klo 8-16 aikavälillä. Leiripäivien kesto määräytyy ryhmäkohtaisesti. Leirillä ryhmät käyvät jäällä 2 kertaa päivässä, jonka lisäksi järjestetään monipuolisia oheisharjoituksia.

Leirillä toimii valmentajina seuran henkilöstö, seuran ikäkausivalmentajat sekä apuohjaajina toimii seuran vanhemmat juniorit.

Leiripaikkoja on rajoitetusti. Muista ilmoittautua ajoissa!

 

RYHMÄT PELI- JA TAITOLEIRILLÄ

U11 (2013 syntyneet)

U10 (2014 syntyneet)

U9 (2015 syntyneet)

 

AIKATAULU JA LEIRIMAKSU

Leiri järjestetään: ma-ke 7. – 9.8.2022

Leirihinta:

  • 3 päivän leiri (ma, ti, ke) 120€ / lapsi,
  • 2 päivän leiri (ma, ti) 85€ / lapsi

(sisaralennus 50% mukaan tulevilta sisaruksilta.)

Hinta pitää sisällään:

  • Harjoittelun ja ohjauksen
  • Lounaan joka päivä
  • Välipalan
  • Leiri T-paidan

Leiri laskutetaan My clubin kautta leirin jälkeen.

 

ILMOITTAUTUMINEN

Ilmoittautuminen tapahtuu Forms lomakkeen kautta. Muistakaa täyttää kaikki pyydetyt tiedot.

Ilmoittaudu mukaan täältä

Leiri-ilmoittautuminen sulkeutuu keskiviikkona 14.6.2022, jonka jälkeen ilmoittautuneille lähetetään tarkempi info leiristä. Mikäli 14.6. jälkeen peruutat leiripaikkasi ilman lääkärintodistusta, laskutetaan puolet leirimaksusta.

 

VAKUUTUS

Juniori-Jukurit ry ei ole vakuuttanut leiriläisiä. Jokaisella pelaajalla tulee olla jääkiekkoliiton vakuutuksellinen pelipassi hoidettuna ennen leirin alkua, tai oma vakuutusturva joka kattaa jääkiekon pelaamisen.

 

LISÄTIETOJA LEIRISTÄ

Joel Pasonen
Juniori-Jukurit ry – Junioripäällikkö
joel.pasonen@juniori-jukurit.fi
040 754 8185