Juniori - Jukurit | Yhteistyöseurat: Yhteistyöseurat

Ottelukalenteri

TURKUTURNAUS 2018

Päivä: 13 2018 12:00 - 15 2018 23:00
Lisätiedot:

JUKUREIDEN JA WARKIKSEN JOUKKUEISTA TEHDÄÄN KAKSI TASAVAHVAA JOUKKUETTA!

PE 13.4 - SU 15.4.2018 /TURKUTURNAUS C2-03/AA.

LÄHTÖ 13.4 KLO 12.00 JÄÄHALLILTA!

PERJANTAINA SYÖDÄÄN MENOMATKALLA, MUTTA MUKAAN SOPIVASTI EVÄITÄ VÄLIPALAKSI.

MAJOITTUMINEN: HOTELLI CUMULUS/TURKU

OSALLISTUMISMAKSU 250€/PELAAJA (sis. ruokailut, majoituksen ja bussikuljetuksen) TULEE OLLA MAKSETTUNA JOUKKUEEMME TILILLE 1.4 MENNESSÄ!

TURNAUKSEEN ILMOITTAUDUTTAVA 2.3.2018 MENNESSÄ!

JOS ET MAJOITU HOTELLISSA ILMOITA SIITÄ JOUNILLE SÄHKÖPOSTILLA!

Ikäluokka / Age group
Luokassa 10 joukkuetta / 10 Teams in group  
Huom / Notice  
Turnaus
Tournament
Seura
Club
Joukkue
Team
Maa
Country
C-03 Forward FORWARD C-03 RUS
C-03 HC Vita Hästen Norrköping Vita Hästen 03 SWE
C-03 Jukurit Jukurit- Keltainen  
C-03 Juniori-KalPa 03 Akatemia Black  
C-03 Juniori-KalPa 03 Akatemia Yellow  
C-03 Lempäälän Kisa LeKi Sininen  
C-03 Servette Geneve   SUI
C-03 Strömsbro HC Team-03 SWE
C-03 Tps Tompat  
C-03 Warkis ry Warkis 03 AA

 

TURKUTURNAUS 2018 JOUKKUEET:

Jukurit                                                                                             Warkis

Joel Torniainen (mv.)                                                                         Joona Kantanen (mv.)

Elmeri Nikulainen (mv.)                                                                     Veeti Partanen (mv.)            

Jasper Santanen                                                                             

Erkki Taskinen                                                                                   Arttu Väisänen

Joona Laitinen                                                                                    Markku Hyppönen

Mikael Marttinen                                                                                 Miika Syrjäläinen

Niilo Tiihonen                                                                                     Mikko Tarkiainen

Jani Utriainen                                                                                     Pietari Ruuskanen

Jens Malmsted                                                                                    Jani Kallio

Arttu Honkavuo                                                                                  Taavi Tolvanen

Jonathan Jääskeläinen                                                                         Benjami Nyyssönen

Eetu Kontio                                                                                         Samuel Puisto

Toni Heinonen                                                                                     Harri Hyvönen

Lauri Pajunen                                                                                      Jonah Kohvakka

Oskari Kaukonen                                                                                  Nemo Turunen

                                                                                                           Eetu Kinnunen

                                                                                                           Ville Lankinen

http://www.gameresultsonline.com/turkuturnaus-2018/34-turkuturnaus-2018/2425/games

 

Vastustaja: FORWARD C-03(RUS)/Vita Hästen 03(SWE)/KALPA- Akatemia Black/KALPA- Akatemia Yellow/LeKi Sininen/Servette Geneve(SUI)/Strömsbro HC(SWE)/TPS Tompat/WARKIS
Jukurit: C2


bauer
bauer
csarlson
ese
ikioma
plussa
kuorma
OP
Hockey Base